منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :

1.سید قدس سره در (اقبال) از كتاب (بشارة المصطفى لشیعة المرتضى ) با استناد آن به ((حسن بن على بن فضال )) از امام رضا از پدرانش ، از امیرالمؤ منین - درود و سلام بر آنان - روایت نموده كه حضرت فرمودند: رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) روزى براى ما سخنرانى نمود و فرمود:

 ((مردم ! ماه خدا با بركت و رحمت و بخشش گناهان نزدیك است ؛ ماهى كه نزد خدا برترین ماه ها، روزهایش برترین روزها، شبهایش بهترین شبها و ساعتهاى آن بهترین ساعتهاست ؛ ماهى است كه در آن به میهمانى خدا دعوت شده و شما را در این ماه از كسانى قرار داده اند كه شایسته كرامت خدا هستند. نفس كشیدن شما در آن تسبیح و خوابیدنتان در آن عبادت و عمل شما در آن مقبول و دعاى شما در آن مستجاب است . پس با نیتهایى راست، و دلهایى پاك از خدا بخواهید شما را موفق به روزه آن ، و خواندن كتابش نماید. بدبخت كسى است كه از آمرزش خدا در این ماه بزرگ محروم شود.

با تشنگى و گرسنگى خود در آن ، گرسنگى و تشنگى روز قیامت را بیاد آورید. به فقیران خود صدقه بدهید؛ بزرگان خود را در آن احترام كنید؛ كوچكترها را مورد رحمت خود قرار دهید و صله رحم بجا آورید. زبانهاى خود را حف0كرده ، دیدگان خود را از آنچه نگاه به آن حلال نیست و گوشهاى خود را از آنچه گوش دادن به آن حلال نیست ، نگهدارید. با یتیمان مردم مهربانى كنید تا با یتیمان شما مهربانى شود. به درگاه خداوند از گناهان خود توبه كنید. هنگام نماز دستهایتان را با دعا بطرف بالا بلند كنید؛ زیرا این وقت بهترین اوقات است و خداوند در آن هنگام با نظر رحمت به بندگانش نگاه كرده و هنگامى كه از او بخواهند و با او مناجات نمایند، جواب آنان را مى دهد. و اگر او را صدا بزنند، به آنان لبیك مى گوید. و اگر دعا كنند، دعایشان را مستجاب مى كند.

مردم! شما زندانى اعمال خود مى باشید، با استغفار خود را آزاد كنید. پشتهایتان از گناه سنگین است با طولانى نمودن سجده هاى خود آن را سبك نمایید. بدانید خداوند به عزت خود سوگند خورده است كه سجده كنندگان و نمازگزاران را عذاب نكند و در روزى كه مردم براى پروردگار جهانیان بر مى خیزند، آنان را با آتش نترساند.

مردم ! كسى كه به مؤمن روزه دارى افطار بدهد، ثواب آزاد كردن یك بنده و آمرزش گناهان گذشته خود را دارد. عرض كردند: رسول خدا! همه ما نمى توانیم این كار را انجام دهیم . حضرت (صلى الله علیه و آله و سلم ) فرمودند: از آتش بپرهیزید، گر چه با نیم دانه خرمایى . از آتش بپرهیزید گر چه با جرعه آبى .

مردم ! هر كدام از شما كه اخلاق خود را در این ماه اصلاح كند، روزى كه در صراط پاها مى لغزد، جوازى بر صراط خواهد داشت . و هر كدام از شما كه بر بنده و كنیز خود آسان بگیرد، خداوند در حساب بر او آسان خواهد گرفت ؛ و كسى كه شر خود را در آن باز دارد، خداوند در روزى كه او را ببیند غضب خود را از او باز مى دارد. كسى كه یتیمى را بزرگ بدارد، خداوند در روزى كه او را ببیند او را بزرگ خواهد داشت ؛ و كسى كه در این ماه صله رحم كند، خداوند روزى كه او را ببیند او را به رحمت خود وصل مى كند. كسى كه در آن قطع رحم كند، خداوند روزى كه او را مى بیند رحمت خود را از او قطع خواهد نمود. و كسى كه یك نماز مستحبى بخواند خداوند براى او خلاصیى از آتش مى نویسد. و كسى كه عمل واجبى انجام دهد ثواب كسى كه هفتاد واجب را در ماهى غیر از این ماه انجام دهد، خواهد داشت . و كسى كه در این ماه زیاد بر من صلوات بفرستد، روزى كه ترازوها سبك است ، خداوند ترازوى او را سنگین مى نماید. و كسى كه یك آیه از قرآن بخواند، مانند پاداش كسى كه قرآن را در ماهى غیر از این ماه ختم كند، خواهد داشت .مردم ! درهاى بهشت در این ماه باز است ، از پروردگار خود بخواهید آن را به روى شما نبندد؛ درهاى جهنم نیز بسته است از پروردگار خود بخواهید آن را به روى شما باز نكند؛ شیاطین هم در زنجیرند، از پروردگار خود بخواهید آنان را بر شما مسلط نكند.

امیرالمؤمنین (علیه السلام ) فرمود: برخاستم و عرض كردم یا رسول خدا! برترین اعمال در این ماه چیست ؟ فرمودند: اباالحسن ! برترین اعمال در این ماه دورى گزیدن از حرام هاى خداى عزیز و بزرگ است . سپس گریه كرد. عرض كردم چرا گریه مى كنى رسول خدا؟ فرمود: على ! بخاطر حلال شمردن تو در این ماه است ؛ گویا با تو هستم و تو براى پروردگارت نماز مى خوانى و بدبخت ترین اولین و آخرین ، همانند ((پى كننده شتر ثمود)) ضربه اى به جلو سرت مى زند كه موى صورتت با آنان رنگین مى شود.

امیرالمؤمنین (علیه السلام ) فرمود: عرض كردم : رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم )! آیا در آن حال دینم سالم است ؟ فرمود: آرى دینت سالم است . سپس فرمود: على ! كسى كه تو را بكشد مرا كشته و كسى كه با تو دشمنى كند با من دشمنى نموده و كسى كه به تو ناسزا بگوید، به من ناسزا گفته ، زیرا تو مانند نفس من هستى روح تو از روح من و سرشت تو از سرشت من است ؛ خداى عزیز و بزرگ مرا آفرید؛ تو را نیز آفرید و مرا برگزید! و تو را؛ من را براى پیامبرى انتخاب نمود و تو را براى امامت اختیار كرد.

بنابراین كسى كه امامت تو را انكار كند پیامبرى من را انكار كرده . على ! تو وصى من ، پدر فرزندانم ، همسر دخترم و جانشین من در میان امتم در زندگى من و بعد از مرگ من هستى . امر تو امر من و نهى تو نهى من است . به كسى كه مرا به پیامبرى برانگیخته و مرا بهترین مردم قرار داد، قسم مى خورم كه تو حجت خدا بر خلق او و امین او بر رازش ، و جانشین او در میان بندگانش مى باشى .))

2. از رساترین بشارتهایى كه درباره ماه رمضان وارد شده ، نفرین پیامبر (صلى الله علیه و آله و سلم ) بر كسى كه در آن آمرزیده نشود، مى باشد، آنجا كه فرمود: ((كسى كه ماه رمضان را بگذراند و آمرزیده نشود، خدا او را نیامرزد.)) زیرا این نفرین با توجه به این كه او به پیامبرى برانگیخته شد تا رحمتى براى جهانیان باشد، مژده بزرگى براى گستردگى رحمت و عمومى بودن آمرزش در این ماه مى باشد. و اگر غیر از این بود - با توجه به این كه رحمتى براى جهانیان است - مسلمانى را، گر چه گناهكار باشد، نفرین نمى كرد.

3. از مهمترین روایاتى كه در این مورد وارد شده روایات زیادى است كه درباره زنجیر شدن شیاطین متمرد، باز شدن درهاى بهشت ، گشودن درهاى رحمت ، بسته شدن درهاى آتش ، ایستادن خداوند در مقابل دشمنان جنّى و صداى منادى خدا از اول ماه تا آخر آن وارد شده است ؛ چیزى كه مانند آن در هیچ ماهى نیامده است . زیرا در مورد سایر ماه ها وارد شده كه فقط در ثلث آخر شب چنین منادیى ندا مى كند مگر در شب جمعه كه از اول شب تا صبح این منادى ندا مى كند و همینطور در ماه رجب ؛ ولى در ماه رمضان این ندا از ماه آخر آن و تمام شبها و روزهایش ‍ وارد شده است .


 


بخش عترت و سیره تبیان

منبع: المراقبات

مرحوم آیت الله حاج میرزا جواد ملكى تبریزى(ره)

مترجم : ابراهیم محدث بندرویگى

سایت:بیتوته
برچسب ها :
رمضان ,  ماه رمضان در احادیث و روایات , 

موضوع :
احادیث و سخنان بزرگان ,  اعتقادی ,  تاریخی-فرهنگی , 

آغاز مراسم تشییع شهدای غواص

روایتی از تفحص شهداء

پیام این شهدای دست بسته برای ما چیه؟

*** 72 شهید میمونن پای ولایت ***

بعد از اون غائله 18 تیر 78 تهران، و اون اتفاقاتی که افتاد تماسها پشت تماس برای ما با خوزستان که: " آقا! وضع شهر بدجوره، بچه ها بض کرده اند یه تشییع شهداء بگذارید."

تازه تشییع شده بود. شهید توی معراج شهدای اهواز نداشتیم. من هم اون موقع معاون اطلاعات عملیات کمیته مفقودین بودم یعنی آمار کل شهداء دست من بود. سردار باقرزاده از تهران تماس گرفت. که فلانی! توی معراج شهید دارید؟ گفتم: نه سردار هیچی نداریم هرچی بود تهران فرستادیم. گفت با این اتفاقاتی که توی تهران افتاده بچه های مذهبی بغض کرده اند، تماس می گیرند که آقا یه تشییعی بذارید، شهدا توی این شهر پراکنده بشن یه کم بچه ها آروم بشن. گفتم: سردار! چیزی اینجا نیست نداریم شهید.

چند روزی گذشت و هیچ اتفاقی نیفتاد. خود سردار باقرزاده اهواز اومد. توی جلسه یه چیزی گفت: برید توی سرزمینهایی که دارید تفحص می کنید توی بیابانها داد بزنید بگید:

 ای شهدا! اگه ولایت حقه! اگه ولایت رو قبول دارید الان مملکت ما به شما نیاز داره.

گفتم: حالا شعاره دیگه، شعار قشنگیه. سردار  کارش و کرد و رفت تهران. ما هم رفتیم سرکارمون. چند روزی گذشت آقای باقرزاده تماس گرفت با من که: " فلانی! خبری نشد؟"

گفتم: نه سردار

گفت: اون کاری که گفتم کردید؟ رفتید داد بزنید؟

گفتم: سردار بچه ها دارن زحمت خودشون رو می کشن. کسی پیدا نشده.

گفت: " گفتم برید داااااد بزنید. ای شهدا به شما نیاز داریم پاشید بیایید."

من با دو سه تا سرباز  رفتیم منطقه همور، سرم رو از ماشین بیرون بردم مث دیوونها داد میزدم. میگفتم:

ای شهدا به ما گفتن داد بزنید بهتون بگیم مملکت به شما نیاز داره اگه ولایت رو قبول د ارید پاشید بیایید."

اینو گفتیم برگشتیم اهواز به بچه های اداری گفتم چه خبر؟

گفتند: فلانی! 16 تا شهید پیدا شده.!

رفتیم شلمچه، 16تا پیکر رو برداشتیم آوردیم رسیدیم اهواز گفتند:

آقا از هور 15 تا پیدا شده.!

شرهانی چند تا پیدا شده. آقا شروع شد اومدن...

چند روزه کار ما شده بود میرفتیم بچه ها رو جمع می کردیم... ای قربونشون برم.. میدونن کی بیان...

ی شب من از منطقه برگشته بودم. سردار! بحمدالله خبرایی شده داره اتفاقایی می افته.

گفت: چند تا؟

گفتم: هنور نشمردم

گفت: راه بیفت بیا

گفتم: ی چند روز...

گفت: همین امشب راه بیفت بیا! چند تا شدن؟

گفتم: گوشی در گوشمه دارم میشمرم. 16 تا 15 تا...شمردم. ی وقتی گفتم: سردار به خدا قسم 72 تا..

اون طرف خط سردار به گریه افتاد. گفت: " الله اکبر! روز عاشورا هم 72 نفر پای ولایت ایستاده اند..."

گفتم: سردار من خودم بچه بودم بچه جنگم. رفیقامون میگن شما دارید فیلم بازی می کنید؟ بذار 73 تاش کنیم.74 تاش کنیم. 70 تاش کنیم.

گفت: " هر کی چی میخواد بگه ورشون دار بیار"

" یازهرا"

 

راوی: سردار محمد احمدیان
برچسب ها :
شهداء ,  تفحص شهداء ,  عشق به ولایت , 

موضوع :
خاطرات ,  اعتقادی ,  شهدا ,  تاریخی-فرهنگی , 

آغاز مراسم تشییع شهدای غواص

آغاز مراسم تشییع شهدای غواص

آغاز مراسم تشییع شهدای غواص

کور شود هر آنکس که نتواند ببیند عشق ملت ایران را به شهداء

نابود شود هر آنکس که فکر میکند ملت ایران

رهبر و امام و شهداء

را فراموش می کنند...

ببینید و از نفرت بترکید...

مرگ بر آمریکا و اسراییل و مستکبرین و داعش و منافقین و...

اللهم عجل لولیک الفرج

*صلوات*

"یازهرا"
برچسب ها :
شهداء ,  عکس تشییع شهداء غواص ,  استقبال مردم تهران از شهداء ,  عشق به شهداء ,  ایستادگی و پایداری ,  عزت و سربلندی , 

موضوع :
اعتقادی ,  شهدا ,  تاریخی-فرهنگی , 


مردم تهران دس مریزاد...

احسنت به شما...

خیلیا مث من دلشون می خواس ک دیروز روزی

کنار شهدا باشیم...

شهدا خوش آمدین

خوش آمدین و دوباره دلم کربلایی شد

شهدا اومدین ک یادمون بیارین استقامتو پایداری رو

اومدین بگین ک عزت، سربلندی

یعنی با عشق صبوری کنید

به حرف رهبر گوش کنید

نذاریم دل رهبرم، خون بشه

که مدیون خون مایید.

شهدا ما هم دیروز بیادتون بودیم، درسته تهران نبودیم

اما این روزا، دلمون، فکرمون با شماس

شما رو بحق مادرتون بی بی حضرت زهرا(س)

یادمون کنید.دستمونو بگیرن، راه رو نشونمون بدین که بیراهه نریم،

شمام برا سلامتی رهبرمون، آقاجانمون دعا کنین.

ی کلام: اللهم رزقنا توفیق الشهاده

*اللهم عجل لولیک الفرج* بحق خون شهدا*

*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*

*یازهرا*
برچسب ها :
شهداء ,  شهدای غواص ,  دلنوشته ,  امام زمان(عج) ,  رهبرم , 

موضوع :
اعتقادی ,  شهدا , 


روایت خبرنگار بی بی سی، نویسنده امریکایی و فرمانده عراقی از کربلای ۴/

کمک اطلاعاتی امریکا به صدام، علت اصلی لو رفتن کربلای ۴/ امکان دسترسی جدید برای امریکایی‎ها، کربلای چهارهای پرخسارت تری را رقم خواهد زد

اینکه غواصان مظلوم ۱۰۰۰ شهید و ۲۰۰۰ مفقود الاثر مظلوم عملیات کربلای چهار، با کمک اطلاعاتی امریکا به صدام اینگونه مظلومانه به شهادت رسیدند، امری ثابت شده برای آگاهان مسائل نظامی و تاریخ جنگ است، اما سوال اینجاست که با وجود این تجربه غمبار، کدام عقل سلیمی حکم کرده است که بواسطه توافقی هسته‎ای، دسترسی‎های جدیدی به امریکا برای جمع آوری اطلاعات از توان نظامی ایران داده شود!؟


گروه سیاسی – رجانیوز: تفحص ۱۷۵ غواص دست بسته شهید عملیات کربلا ۴ آنقدر تکان دهنده بود که هر کسی که نام ایرانی دارد، صرف نظر از گرایش و تفکر و نگاهش را متاثر کند تا اعلام نظری کند، ابراز موضعی کند و احساسش را بیان کند.

اما شاید مهمترین دلیل برای این تاثر را باید در نحوه شهادت مظلومانه این شهیدان جستجو کرد. این که لو رفتن عملیات کربلای ۴ موجب در دام افتادن این شهداء و سپس شهادت مظلومانه آنها شد، از هم بیشتر احساسات را برانگیخته است.

 

اما به راستی علت لو رفتن عملیات کربلای ۴ چه بود؟

هر چند بسیاری تلاش کردهاند تا دلایل متفاوت و البته بحث برانگیزی را برای یافتن علت لو رفتن این عملیات مطرح کنند، اما بررسی منابع غربی نشان می دهد همکاری اطلاعاتی امریکا با دولت صدام پس از شسکت ماجرای مک فارلین، عامل اصلی لو رفتن و شکست این عملیات بوده است.

این نکته را    دیوید کریست "مورخ ارشد" و مشاور سابق وزارت دفاع ایالات متحده، در مرداد ۱۳۹۲ در مصاحبه ای با بی بی سی فارسی اعلام کرده است.

حسین باستانی خبرنگار بی بی سی این گفتگو را اینگونه روایت کرده است که دیوید کریست تایید کرد که ایالات متحده با ارائه اطلاعات عملیات کربلای ۴ به عراقی ها، باعث شکست این عملیات شده است. به طور کلی آمریکا، حداقل از حدود دو سال قبل از عملیات کربلای ۴ تصمیم به حمایت اطلاعاتی از حکومت عراق گرفته بود. مطابق یک سند از طبقه بندی خارج شده، در سال ۱۹۸۴ رونالد ریگان در دستوری دولت آمریکا را موظف به جلوگیری از سقوط صدام در مقابله با جمهوری اسلامی ایران کرده بود. دستوری که در سال های بعد، به کمک های اطلاعاتی موثر واشنگتن به بغداد انجامید.

این در حالی است که مارک پری نویسنده و تحلیل‌گر آمریکایی در کتاب «کسوف؛ آخرین روزهای سیا» در این باره نوشته است: وزارت دفاع آمریکا اطلاعات و مشخصات دیپلمات‌های ایرانی و برنامه‌های تدوین شده برای حمله به ایران، با ذکر نقاط حساس برای بمباران نقاط مختلف ایران را دراختیار دولت عراق قرار می‌داد.

 در ماه اوت ۱۹۸۶ سازمان سیا یک سیستم بسیار پیچیده و امن ایجاد کرد که واشنگتن را مستقیماً به عراق وصل می کرد. برای دو ماه متوالی صدام حسین از طریق ایستگاه بغداد اطلاعات مستقیمی در باره آرایش های نظامی ایران دریافت می داشت. این مرکز هم چنین قادر بود اطلاعات بسیار دقیقی را برای فرماندهان عراق تهیه کند. این اطلاعات برای آن ارائه می‌شدند که فعالانه به رژیم عراق علیه ایران برتری و امتیاز بدهد. و نکته قابل توجه آنجاست که تاریخ عملیات کربلا  ۲۵/ ۱۲/ ۱۹۸۶ و در همین ماه‎های مورد اشاره مارک پری روی داده است.

حسین علایی فرمانده قرارگاه نوح نیز در گفتگو با ایسنا علت افشاء اسرار عملیات کربلای ۴ را اینگونه روایت می‎کند:    از اسفندماه سال ۱۳۶۰ همکاری اطلاعاتی آمریکا با عراق آغاز شد. این همکاری اطلاعاتی دچار افت و خیزهایی بود تا اینکه با شکست ماجرای مک فارلین در اوایل نیمه دوم سال ۱۳۶۵، ایالات متحده تصمیم گرفت تا اطلاعات بدست آمده از طریق هواپیماهای آواکس و ماهواره‌های فضایی درباره مواضع نیروهای ایرانی را در اختیار ارتش عراق قرار دهد.

و این در حالی است که وفیق السامرایی مقام اطلاعاتی ارشد ارتش صدام، در کتاب خاطرات ویرانی دروازه شرقی روایت همکاری اطلاعاتی با امریکا را به صراحت تایید کرده است: ما اطلاعاتی از سوی سرویس‌های اطلاعاتی مرکزی امریکا (CIA) دریافت کردیم. این اطلاعات نشان می‌داد ایران بخشی از توپخانة خود را از منطقة شرق اروندرود به عقب کشیده است. به این نتیجه رسیدیم که ایران بخش عمدة توپخانة خود را از منطقة فاو و اروندرود به عقب کشیده است و این بیانگر عقب‌نشینی بخشی از یگان‌های سپاه پاسداران نیز بود. زمان مناسب برای بازپس‌گیری فاو و ایجاد اختلال در موازنة نظامی ایران در جنگ - به جای کشیده شدن به دنبال ایرانی‌ها در نبردهای سخت کوهستانی- فرارسیده بود. صدام خیلی زود با پیشنهاد ما موافقت نمود و کار آماده‌سازی نیروها برای اجرای عملیات آزادسازی فاو آغاز گردید.

اینکه غواصان مظلوم ۱۰۰۰ شهید و ۲۰۰۰ مفقود الاثر مظلوم عملیات کربلای چهار، با کمک اطلاعاتی امریکا به صدام اینگونه مظلومانه به شهادت رسیدند، امری ثابت شده برای آگاهان مسائل نظامی و تاریخ جنگ است، اما سوال اینجاست که با وجود این تجربه غمبار، کدام عقل سلیمی حکم کرده است که بواسطه توافقی هسته‎ای، دسترسی‎های جدیدی به امریکا برای جمع آوری اطلاعات از توان نظامی ایران داده شود!؟

آیا در صورت ارائه این دسترسی‎ها باید منتظر کربلا چهارهای به مراتب پر خسارت تر باشیم!؟
برچسب ها :
شهداء ,  175 غواص خط شکن و دریا دل ,  عملیات کربلای4 ,  علت لو رفتن کربلای 4 , 

موضوع :
اعتقادی ,  شهدا ,  تاریخی-فرهنگی ,  ما آن قدر كشته مى‏دهیم تا اسلام عزیز با ظهور مهدى(عج) پیروز شود و قسط و عدل الهى را در سایه توحید برقرار كند. شهید محمدرضا محبى       


*********************

برادرانم، مى‏دانم كه در نبودن من جاى مرا خالى احساس مى‏كنید. ولى در امر خودسازى سعى تان را بكنید تا به امید خدا در آینده پرچمدار امام زمان (عج) باشید. شهید على‏اكبر دلیمى       


*********************

 فرج امام زمان(عج) را مكرر بخواهید.  شهید مسلم شكیبا       


*********************

  به امید، روزى هستم كه حضرت مهدى (عج) بیاید و جهان را پر از عدل و داد كند. شهید سهیل شفیعى       


*********************

 خدایا، از تو مى‏خواهم در فرج امام زمان(عج) تعجیل فرمایى. شهید الهیار جابرى       


*********************

خدایا، ظهور آقا امام زمان(عج) را سریع و ما را از سربازانش قرار بده. شهید محمدرضا فدوى       


*********************

قلب خودتان را متوجه امام زمان و دستورات اسلام نمایید. شهید پرویز محمدى       


*********************

 كارى كنید كه موجب خشنودى قلب امام زمان(عج) گردد.  شهید غلامرضا عقیقى       


*********************

  و ما یقین داریم، این ما نیستیم كه دشمن را به روزگار سیاه نشانده ‏ایم، بلكه ما یك وسیله ‏ایم و نه بیشتر، وپیروزى را خداوند به ما مى‏دهد به كمك امدادهاى غیبى خود. من در انتظار رسیدن فصل موعود لحظه شمارى مى‏كنم. شهید محمدحسین عصمتى پور       


*********************

 از دعا براى فرج امام زمان(عج) فراموش نكنید. شهید على‏اكبر جهانى    


منبع: نوید شاهد
برچسب ها :
امام زمان(عج) ,  کلام شهداء ,  شهدا ,  قسط و عدل ,  خودسازی ,  ظهور , 

موضوع :
خاطرات ,  تربیتی ,  اعتقادی ,  شهدا ,  تاریخی-فرهنگی , 


 


بسم رب المهدی


آقا! همه میلادت را جشن گرفتیم آقا


همه گفتیم تبریک ب زهرا آقا


اما از خود نپرسیدیم آقا


پس کجاست این مولود آقا


دلم از بس ب گناه عادت کرد آقا


نتوانست بگیرد دست از دنیا آقا


وقتی در شب میلادت آقا


دیدم هر کس تمنا زخود کرد آقا


دلم از خود زگله می نالد آقا


ک چرا شبم ب سحر شد بی تو آقا


زکجا من گویم،ب ک نالم آقا


ک فقط شد نامم یارت آقا


تو بکش دست نوازش بر من آقا


لایقم کن ب نگاهی آقا


***اللهم عجل لولیک الفرج***


"صلوات"


*یازهرا*


برچسب ها :
ولادت ,  امام زمان(عج) , 

موضوع :
امامت ,  اشعار ,  اعتقادی ,  تاریخی-فرهنگی , 

پایگاه خبری حامیان ولایت

agha-10311

نمایی که پیش رو دارید به سال ۱۳۵۹ شمسی و در جبهه‌ی خوزستان به ثبت رسیده است.آن روزها، حضرت «آقا»، نماینده ی «امام خمینی» در «شورای عالی دفاع» و «امام جمعه ی تهران» بودند.   


agha-0311
برچسب ها :
امام خامنه ای(حفظه الله) ,  چفیه ,  حضرت آقا با چفیه در سال 1359 , 

موضوع :
اعتقادی ,  تاریخی-فرهنگی , 
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.تعداد صفحات : 2

 | 1 |  2 | 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic